دستگاههای خشکشویی, مختصر و مفید, نکته های خشک کردن لباس, نکته های شستشوی پاکپوش

خشکشویی چیست؟

خشکشویی چیست؟

خشکشویی در واقع به صورت خشک انجام نمی شود و صرفا به این معنا است که در آن از آب استفاده نمی شود. بلکه از محلول ها و شوینده های مختلف برای از بین بردن چرک و بوی لباسهایی استفاده می شود که تحمل آب را ندارند. آنها را در دمای پایین خشکشویی می کنند، بخار می دهند و اطو می کشند.
خشکشویی و بخار مناسب، اکثر بوهای شیمیایی را از بین می برد. با این حال اگر باز بوی عطری بر لباس باقی بماند، توسط روکش پلاستیکی که روی لباس کشیده می شود از بین می رود. به محض اینکه لباس را از خشکشویی گرفتید روکش آن را بردارید و قبل از آنکه در کمد بگذارید حداقل یک یا دو ساعت در هوای آزاد قرار دهید.
می گویند اگر لباس ها را مدتی طولانی در روکش پلاستیکی کنار بگذارید اتفاقهای عجیبی برایشان می افتد. مثلا زد یا لکه دار می شوند، به هر حال برای اجتناب از زرد و لکه دار شدن لباس های کنار گذاشتنی آنها را در ملحفه های بلا استفاده سفید بپیچید تا گرد و غبار روی آن نشیند.
خشکشویی ها در پاسخ به نگرانی های زیست محیطی مشتریان خود همواره روش های سبز و محلول های نوینی را عرضه می کنند که ضرر آن برای مردم و محیط زیست کمتر باشد. از خشکشویی که اکثرا به آنجا می روید، درباره حرفه و روش کارشان سوال هایی بکنید. بگذارید آن ها بدانند، شما علاوه بر پاکیزگی به حفظ محیط زیست هم اهمیت می دهید.

برای دانستن نکته های بیشتر ما را در اینستاگرام دنبال کنید

https://instagram.com/pakpooshapp

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *